📚 Z przyjemnością zapraszamy na piknik literacki pn. ,,Zaczytani w bibliotece”, który odbędzie się 15 czerwca 2024 w godz. 11.00 – 16.00 na Placu Paderewskiego w Nysie.

W programie:
📌 12.30 – spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską – polską pisarką, lekarzem neurologiem i epileptologiem, popularność wśród czytelników Ałbena Grabowska zawdzięcza przede wszystkim bestsellerowej sadze Stulecie Winnych.
📌 14.30- spotkanie z Dominiką Ostałowską połączone z poezją – polską aktorką telewizyjną, filmową i teatralną.
Oba spotkania będą tłumaczone na język migowy.
📌 Oprawa muzyczna – Ygor Przebindowski – polski multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer i producent. Autor muzyki filmowej i teatralnej.

📚Ponadto zapraszamy na Etno Warsztaty : Warsztaty Podróżnicze i Etnograficzne dla dzieci, które poprowadzi Robb Maciąg, a także do stref zabaw dla dzieci oraz gier planszowych zorganizowanej we współpracy z Lucky Duck Games Polska.

📚 Zachęcamy także do włączenia się do akcji bookcrossingu. W specjalnie przygotowanym miejscu będzie można wymienić się książkami, które już przeczytaliśmy i zalegają na naszych półkach na inne ciekawe tytuły.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Narodowe Centrum Kultury NPRCz 2.0