Subskrybujfacebook

Weź udział w Misji: Kultura!

Weź udział w Misji: Kultura!

 

Już 4 grudnia kolejna edycja Wolne Lektury FEST! Weźcie razem z nami udział w Misji: Kultura, spotkajcie się z wyjątkowymi gośćmi ze świata literackiego i bawcie się z nami na wyjątkowej prywatce!

 

Po konferencji CopyCamp, na którą zapraszamy w godzinach 14-17.30 przyjdzie czas na spotkanie z Ambasadorką i Ambasadorem Wolnych Lektur. Odwiedzi nas Barbara Klicka - autorka głośnej powieści „Zdrój”, poetka nagrodzona Wrocławską Nagrodą Poetycką Silesius i Nagroda Literacką  Gdynia - oraz Filip Springer - słynny i wielokrotnie nagradzany reportażysta i fotoreporter, pomysłodawca wydarzenia literackiego MiedziankaFest. Porozmawiamy z nimi o tym, co lubimy najbardziej: o swobodnym dostępie do kultury, książkach, czytelnictwie i wypuszczaniu lektur na wolność. Spotkanie poprowadzi Olga Wróbel, kulturoznawczyni i muzealniczka, doskonale znana wszystkim bibliofilom z literackiego bloga Kurzojady.

 

Natomiast około 19.30 rozpocznie się „Balanga FEST” - będziemy bawić się i tańczyć, a zagra dla nas DJ z Wąsem!

 

Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja: https://wolnelektury.pl/formularz/wolne-lektury-fest/.

 

Startujemy o godz. 18:00 w Marzycielach i Rzemieślnikach w Warszawie (ul. Bracka 25). Zapraszamy serdecznie!

 

 

Organizatorzy: Fundacja Nowoczesna Polska, Warszawski Program Edukacji Kulturalnej.
Partnerzy: Służewski Dom Kultury, Koalicja Otwartej Edukacji.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

 

Partnerzy

Urząd MiastaPowiat NysaPWSZ w NysieNyski Ośrodek RekreacjiBiblioteka w Sumperku