Wielkość Czcionki

Current Size: 100%

Komunikat o błędzie

Warning: symlink(): No such file or directory in _collageformatter_image_file_check() (line 919 of /usr/home/Migbp/domains/migbp.nysa.pl/public_html/sites/all/modules/collageformatter/collageformatter.module).

Wernisaż wystawy Agnieszki Kobyłeckiej - Relacja

Data: 
5 lipca 2013
Godz: 
18:00
Oddział: 
Czytelnia czasopism

Dnia 5 lipca 2013r. o godzinie 18 zapraszamy ma wernisaż wystawy Agnieszki Kobyłeckiej. Wystawa potrwa do 31 sierpnia 2013r.

 

Relacja:

 Dnia 5.07.2013 r. w czytelni czasopism odbył się wernisaż Agnieszki Kobyłeckiej.
   Agnieszka Kobyłecka – urodzona w 1988 roku w Tarnowie. Ukończyła Publiczne Liceum Plastyczne w Opolu (technik-ceramik). Absolwentka Wydziału Rzeźby i Działań Przestrzennych na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. W 2012 roku na tej samej uczelni rozpoczęła kierunek na wydziale Komunikacji Multimedialnej. Równolegle do studiów uczy się w Studium Baletowym Anny Niedźwiedź w Poznaniu. Zagadnieniu tańca jako działania przestrzennego i notacji efemerycznego ruchu poświęciła swoją pracę dyplomową pt. „Chirometria”. Jako tancerka brała udział w kilku przedstawieniach baletowych m.in. W Teatrze Wielkim (spektakl „Askarian”) i w Teatrze Muzycznym (m.in. „Artelis”, „Powrót rajskiego Ptaka”) w Poznaniu.
Zajmuje się rysunkiem, malarstwem, rzeźbą, instalacją, wideo oraz tańcem. Jej prace mają charakter intermedialny, często mają znaczenie symboliczne. Tematyka prac dotyka socjologii, filozofii, etyki i tańca. 
Wystawiała m.in. w Gdańsku, Poznaniu, Toruniu i Bielsku-Białej. 
Artystka na wystawie pt. „RPEZENTACJE” pokazuje swój dorobek podyplomowy. Oprócz malarstwa można podziwiać także rzeźbę. Wystawę będzie można oglądać do 31. sierpnia 2013 r. w czytelni czasopism MiGBP.

Galeria: 

Partnerzy

Urząd MiastaPowiat NysaPWSZ w NysieBiblioteka w SumperkuAgencja Rozwoju NysyCSA Jeseník