Drodzy Czytelnicy!
Przypominamy, że Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Nysie umożliwia czytelnikom darmowy dostęp do e-booków oraz audiobooków w serwisie Legimi. Usługa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, za które serdecznie dziękujemy.
Dostęp jest realizowany przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Nysie w ramach Konsorcjum Bibliotek województwa opolskiego, którego liderem jest Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu.
Kody Legimi są wydawane w Wypożyczalni dla Dorosłych, a także drogą elektroniczną po podaniu imienia i nazwiska oraz numeru karty bibliotecznej na adres: wypozyczalnia@migbp.nysa.pl
W celu skorzystania z usługi należy podać kod otrzymany w bibliotece, na dedykowanej stronie: https://www.legimi.pl/wbp_opole, a następnie założyć konto lub zalogować się na już istniejące.
Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa, a kolejny kod będzie musiał ponownie pobrać w bibliotece.
Ze względu na duże zainteresowanie zapisy na kod trwają także w miesiącu poprzedzającym – drogą mailową, telefoniczną oraz osobiście w Wypożyczalni dla Dorosłych MiGBP w Nysie.

Wydawanie kodów rozpoczyna się na początku każdego miesiąca, a ich liczba jest ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń.